Telefon: ( 0232 ) 433 28 19

Adres: Halkapınar Mahallesi, Gıda Çarşısı,
1202/6. Sk. No:30, 35170 Konak / İzmir

Hikayemiz

Hakkımızda

Şirketimizin temelleri 1981 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nden Albay rütbesiyle emekli Ahmet ORALKAN tarafından Eski Halimağa çarşısında atıldı. Edirne merkezli Sun markalı ayçiçek yağlarının üreticisi olan Erkler Gıda San. Tic. A.Ş’nin Ege Bölge distribütörlüğü ile başlayan ticari hayatı 1985’te çarşının İzmir-Yenişehir’e taşınmasıyla devam etmiş, aynı zamanda lojistik sektöründe de girişimleri olmuştur. 1994 yılına kadar distribütörlük ve lojistik faaliyetlerine devam eden Ahmet Oralkan, bu yıldan sonra gıda toptancılığı sektöründe faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır. Başlangıç itibariyle bakliyat firmalarına hitap eden sınırlı ürün yelpazesi ile toptancılık faaliyetlerini yürüten Ahmet Oralkan, zamanla ürün yelpazesini ve müşteri kitlesini genişletmiş, özellikle un, şeker ve yağ piyasasında Türkiye ve dünya çapındaki firmaların bayilik ve distribütörlüğünü de üstlenmiştir. 2010 yılına gelindiğinde Ahmet Oralkan faal ticari hayatını bırakırken kurumsallaşma sürecine girilmiş, 2010 Ekim ayında da bu süreç tamamlanarak ORALKAN TARIM ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kurularak fiilen faaliyete geçmiştir.

qwe
Hakkımızda

Misyon

Pastacılık ve unlu mamül imalat sektöründeki müşterimizin ihtiyaçlarını etkin, kaliteli, uygun fiyat politikası ve geniş ürün yelpazesiyle karşılayarak geçmişten aldığımız 40 yıllık tecrübe ve yenilikçi yaklaşımlarımızla her zaman müşterimizin yanında olmak önceliğimizdir.

Vizyon

Hakkımızda

Şirket olarak pastacılık ve imalat müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün portföyümüzü geliştirmek, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde yatırımlarımızı ilerleterek sektöründe öncü kuruluşlar arasında olmaktır.

Telefon:

( 0232 ) 433 28 19

Adres:

Halkapınar Mahallesi, Gıda Çarşısı, 1202/6. Sk. No:30, 35170 Konak / İzmir

E-mail:

info@oralkantarim.com

Çalışma Saatleri:

Pzt - Cum: 08:00 - 18:00

Cmt : 08:00 - 13:00

Paz :Kapalı

Oralkan Tarım | Dijital İş Yerim © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekimi izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo izmir tentebodrum tente lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir korsan taksi